UJEP nabízí studentům a absolventům kariérní poradenství

Poradenské centrum UJEP zajišťuje pro naše studenty a absolventy služby kariérního poradenství, jejichž cílem je pomáhat při získání prvního zaměstnání a co nejvíce proces hledání práce zjednodušit.

Veškeré praktické informace, rady, tipy, odkazy, ale i přímo nabídky zaměstnání, stáží i trainee programů pro studenty i absolventy najdete na webové stránce kariérního poradenství.

Na webu kariérního poradenství UJEP se dozvíte o možnostech dalšího osobního i profesního růstu po státnicích, praktické rady, jak napsat životopis, na co nezapomenout v motivačním dopise i tipy, jak zvládnout přijímací pohovor.

Kariérní poradenství UJEP poskytuje aktuální NABÍDKY práce, brigád i pracovních stáží pro studenty i čerstvé absolventy. Novinky i ty nejnovější inzeráty jsou i na Facebookové stránce kariérního poradenství UJEP.

V případě dotazů se můžete obrátit i přímo na emailovou adresu: karierniporadenstvi@ujep.cz.

#myjsmeujep