Klimatolog RNDr. Radim Tolasz, Ph.D. přednáší v pondělí na CPTO!

Je nám velkou ctí přivítat na půdě Centra přírodovědných a technických oborů UJEP  předního českého klimatologa RNDr. Radima Tolasze, Ph.D. z Českého hydrometeorologického ústavu, který v pondělí 22. dubna, u příležitosti oslavy Dne Země, povede přednášku na téma “Klimatická změna: fakta a mýty“.

Setkání s klimatologem RNDr. Radimem Tolaszem, Ph.D., který zastupuje Českou republiku v Mezivládním panelu pro změnu klimatu (IPCC) přinese přehled těch nejaktuálnějších informace o klimatické změně.

Doktora Tolasze jste mohli 11. dubna slyšet v pořadu 20 minut Radiožurnálu, v archivu lze rozhovor dohledat ZDE.

Přednáška se koná v rámci oslav Dne Země v pondělí 22. dubna na CPTO, které pořádá Přírodovědecká fakulta UJEP spolu s Fakultou životního prostředí UJEP.

Kdy: 22. 4. 2024 od 16:00 hodin

Kde: aula 1.01, CPTO, Kampus UJEP, Pasteurova 15, Ústí nad Labem

Pokud se vám nehodí přednáška od 16:00 hodin, můžete přijít na kratší přednášku RNDr. Radima Tolasze, Ph.D. od 13:00, která je určena primárně pro školy.