Jak se ve výuce hodnotí bez známek?

Pedagogové ze základních a středních škol v Ústeckém kraji se v pondělí 13. května zúčastnili semináře katedry fyziky Hodnocení bez známek?

O svém přístupu k hodnocení hovořila paní učitelka Mgr. Ivana Hotová z mosteckého gymnázia. Téma semináře vyvolalo u 7 učitelek a učitelů živou diskuzi. Na závěr semináře ukázala Mgr. Květa Kolářová ze Základní školy Buzulucká v Teplicích, jak se dá z jednoduchých pomůcek sestavit tensegrit. Účastníci semináře měli možnost si jeho výrobu vlastnoručně vyzkoušet.

Podkrušnohorské gymnázium Most i Základní škola Buzulucká v Teplicích patří mezi fakultní školy Přírodovědecké školy UJEP.

Akce je realizovaná v rámci projektu RUR – Region univerzitě, univerzita regionu
reg. č. CZ.10.02.01/00/22_002/0000210