Dnes a zítra zavítají do laboratoří CPTO školáci ze ZŠ Mírová

V pondělí 17. a v úterý 18. června jsme připravili vzdělávací vědecko-zábavné aktivity pro školáky z ústecké Základní školy Mírová.

Vzdělávací programy pro školáky jsou zaměřeny na biologii, matematiku, fyziku i chemii. Děti si vyzkouší rozličné tematické aktivity, pokusy i chemické experimenty, na kterých si zábavnou formou osvojí principy vědecké práce a nahlédnou do práce vědců.

Pokud by i Vaše škola měla zájem o vzdělávací program na půdě naší fakulty, obraťte se, prosím na naše Oddělení pro vnější vztahy.

Tento program probíhá v rámci aktivity A.2.27 Návštěvní programy – workshopy pro učitele s třídním kolektivem 1 projektu RUR – Region univerzitě, univerzita regionu, reg. č. CZ.10.02.01/00/22_002/0000210.