Žáci z Děčína se stanou studenty nanečisto

11., 12. i 13. června se to v odborných učebnách a laboratořích naší fakulty bude hemžit malými vědci. Připravili jsme totiž pro žáky a jejich učitele ze ZŠ Děčín III a ZŠ Svět Děčín vzdělávací vědecko-zábavné aktivity.

Pilotní vzdělávací programy pro školáky jsou zaměřeny na biologii, matematiku, fyziku i chemii. Děti si vyzkouší rozličné tematické aktivity, pokusy i chemické experimenty, na kterých si zábavnou formou osvojí principy vědecké práce a nahlédnou do práce vědců.

11. a 12. června přivítáme na půdě CPTO žáky ze ZŠ Děčín III.13. června pak malé vědce z další děčínské školy ZŠ Svět Děčín.

Tento program probíhá v rámci aktivity A.2.26 Návštěvní programy – workshopy pro učitele s třídním kolektivem projektu RUR – Region univerzitě, univerzita regionu, reg. č. CZ.10.02.01/00/22_002/0000210.