Je pro člověka v IT oboru studium na vysoké škole přínosem? Poslechněte si další díl ScienceTalks

Je pro člověka v IT oboru studium na vysoké škole přínosem? Jak se David dostal ke své práci ve firmě XDENT a co je náplní jeho práce? Dokáže popsat svou práci tak, aby tomu porozuměli i prarodiče? Poslechněte si tento díl!

David Holý přijal pozvání do podcastu ScienceTalks, aby nám povyprávěl o studiu oboru Aplikované informatiky a o své bakalářské práci oceněné děkanem Přírodovědecké fakulty za vynikající výsledky v oblasti matematiky a informatiky. A nejen to…

Náš podcast si můžete pustit třeba na cestách do práce nebo do školy místo poslechu rádia či hudby na platformách  Spotify a SoundCloud. Kdo by si chtěl dopřát podcast i s obrazem, může později navštívit náš YouTube kanál.