V červnu přivítáme na CPTO malé vědce z Ústeckého kraje

Na první polovinu června jsme v odborných učebnách a laboratořích naší fakulty nachystali vzdělávací vědecko-zábavné aktivity pro žáky a studenty z Děčína i Ústí nad Labem.

Vzdělávací programy pro školáky budou zaměřeny na biologii, matematiku, fyziku i chemii. Děti si vyzkouší rozličné tematické aktivity, pokusy i chemické experimenty, na kterých si zábavnou formou osvojí principy vědecké práce a nahlédnou do práce vědců.

11. a 12. června přivítáme na půdě CPTO žáky ze ZŠ Děčín III., 13. června pak malé vědce z další děčínské školy ZŠ Svět Děčín. 17. a 18. června k nám opět zavítají žáci z ústecké ZŠ Mírová.

Pokud by i Vaše škola měla zájem o vzdělávací program na půdě naší fakulty, obraťte se, prosím na naše Oddělení pro vnější vztahy.

Akce je realizovaná v rámci projektu RUR – Region univerzitě, univerzita regionu
reg. č. CZ.10.02.01/00/22_002/0000210