Katedra biologie pořádá letní příměstský tábor pro děti

V prázdninovém týdnu od 29. 7. do 2. 8. připravila katedra biologie Přírodovědecké fakulty UJEP příměstský tábor pro děti. Od 9:00 do 17:00 hodin se budou děti věnovat pozorování, bádání, poznávání, určování, experimentování, pěstování, ale nebudou chybět ani hry a tábornické aktivity.

Kromě aktivit v naučném botanickém parku v areálu katedry biologie (Za Válcovnou 1000/8, Ústí nad Labem) se mohou děti těšit i na výlety po okolí, exkurzi na katedru chemie, do Přírodovědného centra Žatec nebo do ZOO Ústí nad Labem.

Mladé přírodovědce čeká celotáborová hra Záchrana zvířat českých luk, hájů a vod.

Bližší informace o táboře najdete ZDE.

K přihlášení je třeba vyplnit závaznou PŘIHLÁŠKU a SOUHLAS se zpracováním osobních údajů.

V případě zájmu a otázek kontaktujte, prosím, PhDr. Ing. Silvii Svobodovou, Ph.D. na kontaktním emailu: silvie.svobodova@ujep.cz