Vyfoťte a soutěžte! Fotosoutěž na téma “Země a klima” se právě rozjíždí.

Společně s Fakultou životního prostředí UJEP pořádá naše fakulta fotosoutěž na téma “Země a klima”.  Své fotografie můžete do soutěže zasílat až do 15. dubna. Vyhodnocení soutěže proběhne v rámci Dne Země na CPTO 22. dubna 2024.

Účastníci soutěže se mohou fotosoutěže zúčastnit zasláním jedné fotografie, která vystihuje téma Země (či země) a klimatická změna.

Snímky můžete zasílat až do 15. dubna 2024 na adresu: diana.nebeska@ujep.cz.

O výhercích (1. – 3. místo) rozhodne online hlasování veřejnosti. Nejlepší snímky budou odměněny cenami od společnosti Kokoza, která se specializuje na domácí kompostování, v hodnotě až 2000 Kč.

Vybrané snímky budou vystaveny v Centru přírodovědných a technických oborů (CPTO) od 22. do 30. dubna 2024.

Kompletní informace a pravidla soutěže najdete ZDE.

Soutěž je součástí širšího úsilí o osvětu v oblasti ochrany životního prostředí zve veřejnost k vyjádření prostřednictvím fotografie o důležitosti ochrany naší planety a klimatických změn.