Další díl podcastu ScienceTalks – o cestě k chemii, výzkumu, uplatnění absolventů, stáži v Drážďanech a mnohém dalším s Viktorem

Tentokrát naše pozvání do studia přijal doktorand studující program Aplikované nanotechnologie, pracovník Centra nanomateriálů a biotechnologií a držitel ceny děkana naší fakulty za vynikající výsledky v oblasti fyziky a chemie, Viktor Greguš. O jeho cestě k chemii, současném výzkumu o boranech, uplatnění absolventů chemie, stáži v Drážďanech a mnohém dalším si poslechněte v novém díle ScienceTalks.

Náš podcast si můžete pustit třeba na cestách do práce nebo do školy místo poslechu rádia či hudby na platformách Spotify a SoundCloud. Kdo by si chtěl dopřát podcast i s obrazem, může později navštívit náš YouTube kanál.