Zveme na seminář o potenciálu AI a panelovou diskusi zaměřenou na rozvoj výzkumných dovedností

Rádi bychom pozvali zájemce o problematiku AI a jejího využití ve výzkumu na zajímavou přednášku zahraničních odborníků, jimiž budou prof. Panos M. Pardalos, prof. Jose C. Principe z University of Florida a dr. Roman Belavkin z Middlesex University London.

• Datum a čas: čtvrtek 7. září 2023 od 9.30 do 15.30
  • Místo konání: CP-3.17
  • Kontakt na organizátora: Dr. Hossein Moosaei

Program:

Seminář

• Unlocking the AI Potential: Accelerating Growth for the 5th Industrial Revolution
    přednášející: Panos M. Pardalos, Ph.D. (Paul and Heidi Brown Preeminent Professor in Industrial & Systems Engineering at the University of Florida)
  • Cognitive Architectures for Video Understanding
    přednášející: Jose C. Principe, Ph.D. (Distinguished Professor of Electrical and Biomedical Engineering, and the Don D. and Ruth S. Eckis Chair of Electrical Engineering at the University of Florida)
  • Information Processing in the Human Brain: What are Our Models Missing?
    přednášející: Roman Belavkin, Ph.D. (Associate Professor and Reader in Informatics at Middlesex University London)

Panelová diskuse
Tips to Improve Your Research Skills (otázky a odpovědi)

Úvodní slovo (doc. Slavík, prorektor pro vědu a výzkum): 9:45-10:00
Prof. Panos M. Pardalos: 10:00-11:00
Přestávka na kávu a občerstvení: 11:00-11:30
Prof. Jose C. Principe: 11:30-12:30
Přestávka: 12:30-12:45
Panelová diskuse: 12:45-13:30
Oběd: 13:30-14:30
Dr. Roman Belavkin: 14:30 –15:30

Registrace

Registrace a účast na akci jsou bezplatné. Registrace slouží pouze k zajištění kapacity.

• Registrační formulář je k dispozici zde.
  • Termín ukončení registrace: neděle 3. září 2023