AI Společně: Sdílení, Učení a Inovace

Znáte AI reaktor PřF? Je to nová platforma Přírodověděcké fakulty věnující se umělé inteligenci a jejímu efektivnímu využití při studiu i v dalších oblastech. Propojuje svět vědy, vzdělávání a moderních technologií.

Najdete tu zajímavé tipy, články, ale i užitečné tutoriály. Zaujmout by vás mohl například tutoriál AI research asistenti zaměřený na AI (i ne zcela AI) nástroje, které dokáží pohnout vaším výzkumem. V tutoriálu vás čeká úvod do práce s nástroji jako Researchrabbit, Litmaps, Lateral, chatDOC a SCISPACE. Součástí jsou i video ukázky a pravidelné aktualizace založené na zpětné vazbě účastníků. Tutoriál je vhodný pro každého, kdo má zájem o rozvoj svých dovedností.

Četli jste nejnovější články o AI revoluci v medicíně, využívání AI na vysokých školách nebo o srovnání nejpoužívanějších velkých jazykových modelů AI? Pokud vás téma AI zajímá, rozhodně by vám tyto články na platformě AI reaktor PřF neměly uniknout.