S Filipem Kroutilem o tom, jak ne/snadné je kombinovat studium a profesionální sport

Opět je tu pro Vás nový díl Science talks, který je prázdninový, odlehčený a tak trochu více o sportu než o vědě. V tomto díle poprvé (a snad ne naposledy) uslyšíte rozhovor se studentem Přírodovědecké fakulty. Proč se profesionální basketbalista rozhodne studovat geografii a jak se mu to daří? Jak hodnotí vývoj na české basketbalové scéně? A proč není zlatý retrívr jako zlatý retrívr? To a mnohem více se dozvíte při poslechu.

Náš podcast si můžete pustit třeba na cestách do práce nebo do školy místo poslechu rádia či hudby na platformách Spotify a SoundCloud. Kdo by si chtěl dopřát podcast i s obrazem, může později navštívit náš YouTube kanál.

Filip Kroutil je v současné době studentem na katedře geografie. Ve sportovní kariéře má za sebou čerstvé vítězství v Českém poháru basketbalu a druhé místo v Národní basketbalové lize. Kromě toho v minulosti reprezentoval Česko na mládežnických Mistrovstvích Evropy.