Jsme na Veletrhu vědy. Přijďte za námi

Veletrh vědy pořádaný Akademií věd ČR je největší populárně naučnou akcí v Česku. Proto na něm nesmí chybět ani Přírodovědecká fakulta UJEP.

Akce začala včera, náš program však není zdaleka vyčerpán. Expozici máme připravenou až do zítřka, kdy tato každoroční událost ve večerních hodinách končí. Čas navštívit ji proto stále ještě máte.

Náš stánek určitě nepřehlédnete. Expozici máme s celou naší univerzitou, akci si tak užíváme s kolegy z dalších fakult, a to jak s FŽP, tak s FSE, FSI a PF.

Na našich sociálních sítích (FB a IG) sledujte příběhy a příspěvky s aktuálním děním na Veletrhu vědy.

Máme stále slušnou zásobu marshmallow, které čekají na deformaci ve vakuové pumpě, naši kolegové informatici předvádějí možnosti AI, svět nanotechnologií vám ukážou naši vědci prostřednictvím mikrofluidních systémů, připraveny budou mikroskopy s živočišnými buňkami, osahat si můžete lidské lebky napříč evolucí vytvořené naší 3D tiskárnou, pro geografy máme připravené zajímavosti ze světa industriálů. Zítřek bude kromě jiného patřit také chemii.

Těšíme se na viděnou!