UJEPapp: Mobilní aplikace univerzity poskytne informace přehledně

UJEPapp. Tak se jmenuje nová oficiální mobilní aplikace pro studenty a akademiky pracovníky Univerzity Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem. Je přehledná, jednoduchá a plná těch nejdůležitějších informací.

Naleznete zde detaily o vašem studiu včetně aktuálního rozvrhu nebo harmonogramu vašich zkoušek. Díky UJEPapp budete vědět, jaké má univerzita plánované akce a co je zde nového. Nechybí ani interaktivní mapa Ústí nad Labem, ve které naleznete ta nejdůležitější místa naší univerzity.

Především máte vše na jednom místě, bez zdlouhavého vyhledávání STAG, přihlašování a pídění se po informacích. Pohodlně zjistíte následující hodinu či kolik času máte před další hodinou. Taky si můžete v UJEPapp zapisovat nebo odepisovat zkouškové termíny a získávat upozornění na výsledky vašich zkoušek.

Co vše UJEPapp nabízí?

• akce a aktuality univerzity
  • zobrazení zapsaných předmětů a informace o nich
  • rozvrh s předměty a zkouškovými termíny
  • denní rozpis předmětů a volného času
  • průběh studia se souhrnem udělených zápočtů a známek
  • možnost zapsání a odepsání zkouškového termínu
  • upozornění o nové známce
  • interaktivní mapa s vyznačením univerzitních budov

Aplikaci UJEPapp stahujte zde.