Den otevřených dveří v roce 2021 – poprvé online

Kdy? V sobotu 6. února 2021!

Stojíte před rozhodnutím, jakou vysokou školu, směr studia, či konkrétní studijní program si vybrat? Zvažujete, kam poslat svoji přihlášku?

Není to jen o oboru, ale i o příležitostech, prostředí, lidech a atmosféře. Proto jsme se Vám, navzdory současné nepříznivé situaci, pokusili život na naší fakultě prezentovat tak, abyste si mohli udělat jasnou představu, jak to u nás chodí.

Poslechněte si přednášku, navštivte virtuální prohlídku budovy CPTO, pusťte si videa, zeptejte se na to, co Vás zajímá. Pro Vaše dotazy budeme k dispozici ve virtuálních místnostech prostřednictvím platformy BBB (Big Blue Button).

Informace a detailní harmonogram akce naleznete na stránce online dne otevřených dveří fakulty. Veškeré změny a nové informace naleznete také na našich sociálních sítích (FB, IG).

Přejeme Vám šťastný výběr Vaší další životní cesty!