Budova CPTO aneb 16 let od záměru k výsledku

Přírodovědecká fakulta se společně z fakultou životního prostředí a menzou během letošního léta přestěhovala do zbrusu nové, již z dálky viditelné budovy Centra přírodovědných a technických oborů. O tom, jaké benefity z toho pro naši fakultu plynou, už jsme psali. Také jsme vám ukázali, jak budova vypadá zblízka.

Nyní se s vámi chceme podělit o radost, že se univerzitě podařilo připravit videa, která dokomentují jednak výstavbu samotné budovy, jednak prostřednictvím přání představitelů klíčových aktérů umožňují nahlédnout do tajů této největší stavby ústecké univerzity.

Historie vzniku Centra přírodovědných a technických oborů
6 přání pro novou budovu Centra přírodovědných a technických oborů

Protože všichni věříme, že se nám nynější náročné období společnými silami podaří zvládnout, a tak se těšíme na shledání v nové budově.

Vaše přírodovědecká fakulta