S Monikou Pelikánovou o badatelském objevování při výuce chemie a dalším…

Do podcastového studia k nám do ScienceTalks tentokrát zavítala Monika Pelikánová, učitelka na nižším i vyšším gymnáziu Josefa Jungmanna v Litoměřicích,  vyučující na naší fakultě a v neposlední řadě také doktorandka na Univerzitě Karlově.

S Monikou jsme diskutovali o badatelském objevování při výuce chemie, o jejím životě jako dítěte učitele a také o tom, jak se poprala s online výukou během pandemické krize.

Jak uvádí jeden z našich podcasterů Pavel Beránek, „Monča je jedna z nejinspirativnějších učitelek, s nimiž jsem měl možnost se během mého pedagogického života setkat. Poslechněte si náš podcast o pedagogickém životě učitelky chemie a inspirujte se také…“

Náš podcast si můžete pustit třeba na cestách do práce nebo do školy místo poslechu rádia či hudby na platformách Spotify a SoundCloud. Kdo by si chtěl dopřát podcast i s obrazem, může později navštívit náš YouTube kanál.