Katedra informatiky nabízí studentům víkendové kurzy programování

Programování pro mikrokontrolery, vytváření jednoduchých her a dynamických WWW stránek, ale i další možnosti programovacího jazyka Python v různých oblastech, s tím vším vás seznámí víkendový seminář, který nově nabízí katedra informatiky.

Tyto “motivační kurzy” jsou hodné především pro studenty, kteří chtějí začít programovat, ale ještě příliš netuší, k čemu je to dobré, resp. v čem programování spočívá.

V rámci kurzu se naučíte vytvářet jednoduché aplikace, které ukážou možnosti programovacího jazyka Python i základní principy programování.

Co potřebujete znát?
Pro absolvování kurzu není potřeba předběžná znalost Pythonu ani programování (i když je výhodou).

Co získáte?
Za seminář sice nezískáte žádné kreditní body, ani se nenaučíte programovat, ale získáte celkový přehled o programování, a zvláště o programovacím jazyku Python.

Kdy seminář probíhá?
Motivační seminář se koná již 1. a 2. října na KI PřF UJEP (sobota a neděle). Každý den bude seminář probíhat od 9:00 do 13:00.

Počet účastníků semináře může být z technických důvodů omezen.

Datum:

• 1.10 (So), 9:00 – 13:00
  • 2.10 (Ne), 9:00 – 13:00

Cena kurzu: Zdarma (ale počet míst je omezen, tak neváhejte)
Přihláška: Dotazník s přihláškou ke kurzu naleznete ZDE.