Akademický rok 2022/23 začíná 19. září

Nový akademický rok na sebe nenechá dlouho čekat, proto ze všeho nejdříve vítáme všechny studenty zpět na akademické půdě a doufáme, že jim letní prázdniny dopřály sil k dalšímu studiu na naší fakultě. Dále pak přinášíme stručný harmonogram:

Začátek akademického roku letos připadá na 19. září, ve stejný den přivítá Přírodovědecká fakulta nové studenty u zápisu do 1. ročníku studia.

S výukou zimního semestru počítejte od 3. října 2022, potrvá 13 týdnů, od 24. prosince do 1. ledna proběhnou zimní prázdniny. Výuka zimního semestru končí 7. ledna, naváže na ni zkouškové období, a to od 9. ledna do 18. února.

Letní semetr zahájí 20. února a potrvá do 20. května. Zkouškové období čekejte od 22. května do 4. července a od 21. srpna do 30. září, což je zároveň datum (jistě zdárného) ukončení tohoto akademického roku.

Podrobný hamornogram (včetně zápisů, obhajob…) najdete zde pod odkazem.

Přejeme vše dobré v celém akademickém roce 2022/2023.