Den 7. září je NANODEN. Prozradí novinky v nanoprůmyslu

„NANODEN“  zaplní Centrum přírodovědných a technických oborů ve středu 7. září od 10 do 15 hodin. „Je to jedinečná příležitost potkat se s podnikateli i vědci v oboru nanotechnologií na jednom místě,“ slibují pořadatelé.

Událost se zaměří na aplikovaný nanotechnologický výzkum a novinky v nanotechnologickém průmyslu.  Představí se zde společnosti zabývající se nanomateriály, ale také akademičtí pracovníci z Přírodovědecké fakulty, Fakulty životního prostředí a Fakulty strojního inženýrství. Program doplní prohlídky laboratoří. Akci pořádá Asociace nanotechnologického průmyslu ve spolupráci s Inovačním centrem Ústeckého kraje a naší univerzitou. Více informací najdete pod odkazem či v události na Facebooku.