Doktorka Hana Auer Malinská novou vedoucí katedry biologie

V souvislosti s organizační změnou na přírodovědecké fakultě je nám ctí představit novou vedoucí katedry biologie, paní Mgr. Hanu Auer Malinskou, Ph.D., které gratulujeme a přejeme hodně úspěchů v posouvání oboru biologie na severu Čech, stále usměvavé zaměstnance katedry a dostatek nadějných studentů! Věříme, že katedra biologie je v dobrých rukou.

Dr. Malinská se ve svém výzkumu prostřednictvím fluorescenční mikroskopie zabývá mj. chováním rostlin. Příznivci naší fakulty a univerzity již dostali několikrát možnost poznat více jak ji, tak její výzkum, například v rámci Příběhu UJEP, nebo v rámci platformy Science UJEP. Pokud snad ještě někdo neměl tu čest, nechť si tuto mezeru prosím pěkně doplní :-).