Workshop studentských prací 2021

Již devátý ročník Workshopu studentských prací se uskuteční 24. listopadu 2021 v Membránovém inovačním centru ve Stráži pod Ralskem. Letošní ročník workshopu bude, stejně jako v minulém roce rozšířen o téma úpravy a recyklace odpadních vod, které je v současné době otázkou soustřeďující na sebe celosvětovou pozornost. Zájemcům je nabídnuta možnost prezentovat výsledky SVOČ, bakalářských, diplomových i dizertačních prací a výsledky studentských odborných praxí/stáží zaměřených na výzkum, vývoj a aplikace membránových procesů a úpravy a recyklace odpadních vod formou ústních prezentací a posterů. Kvalitu prezentovaných prací bude hodnotit komise složená z odborníků z oblasti membránových procesů pod vedením Ing. Pavla Izáka, Ph.D., DSc. (Institute of Chemical Process Fundamentals AS CR, v.v.i.).

Termín pro zaslání abstraktů je 17. října 2021 na adresu konference@czemp.cz.

K účasti na workshopu se prosím registrujte vyplněním formuláře.

Odkaz na stránky workshopu.