Jiří Martínek jedním z lovců nového TV pořadu

Možná jste již zaznamenali novou televizní soutěž na TV Nova s názvem „Na lovu“, která od 16. srpna běží na televizních obrazovkách. Soutěž vychází z licence britské soutěže The Chase a kromě soutěžících v ní vystupují i tzv. lovci, kteří svými znalostmi soutěžící v žádném případě nešetří.

Těší nás, že máme mezi „lovci“ svého zástupce, konkrétně kolegu RNDr. Jiřího Martínka, Ph.D., jenž působí na naší katedře geografie. Jeho odhad, který sdělil produkci pořadu, tj. že v práci si této jeho aktivity zřejmě ani nikdo nevšimne, nezůstal naplněn ;-).

Kdo chce své znalosti porovnat s „lovcem“ Jiřím Martínkem během výuky, má možnost již během zimního semestru 2021/2022 v rámci studijních předmětů Regionální geografie, nebo Evropská unie a střední Evropa. Jeho studijní předměty patří vždy k oblíbeným a hojně navštěvovaným.

Foto v záhlaví stránky: TV Nova
odkaz na další informace o pořadu
rozhovor s Jiřím Martínkem o jeho působení v pořadu